Szkolenia i nurkowania

 

Zapraszam na kursy nurkowania na rebreatherze o każdej porze roku. Zadzwoń, umów się ze mną , zrobisz intro na rebreatherze , podejmiesz decyzję.


Tel. 513125005

 

 

 

Swoje szkolenia traktuje jako swoista misję polegająca na przekazywaniu swojej nabytej wiedzy i doświadczenia innym.

 

Nie szkolę zawodowo i nie mam takich ambicji. Z racji czasu staram się szkolenia łączyć z planowanymi eskapadami nurkowymi. Ponieważ te eskapady najczęściej bywają poza krajem, tam też bywają szkolenia.

 

Jestem wymagający i wybredny tzn. szkolę tych, z którymi chciałbym później nurkować.

 

Od stopni podstawowych uczę pewnej kultury nurkowej  polegającej na stawianiu na pierwszym miejscu zasady bezpiecznego nurkowania, poprzez odpowiednie wyszkolenie, konfigurację sprzętu, a przede wszystkim nastawienie do nurkowania. Nie lubię jednak i unikam ostracyzmu w zasadach nurkowania.

Szkolę według standardów dwóch organizacji IANTD i PSAI - dwóch najstarszych organizacji nurkowań technicznych, jaskiniowych i rebreatherowych na świecie.


W obiegach otwartych ( OC) szkolę do stopnia Advanced Nitrox Diver


W obiegach zamkniętych (CCR) szkole do stopnia CCR Air Diluent Diver


Jeżeli odpowiada Ci opisana wyżej konwencja szkoleń, masz już pojęcie o nurkowaniu daj znać, spotkamy się, zanurkujemy i ... zobaczymy.

 

Jeżeli interesuje Cie więcej informacji na temat szkoleń rebreatherowych, zajrzyj do zakładki Rebreather - Kursy rebreatherowe

 

Chętnie sam przyłączę się do ciekawych wyjazdów organizowanych przez innych szczególnie gdy można wykorzystać obiegi zamknięte. Mogę być buddy  w nurkowaniach do głębokości 100+ m.


Nie robię i nie przepadam za windami na głębokość po to żeby ją zaliczyć i pochwalić się w Internecie.

 

Preferuje nurkowania eksploracyjne z długimi czasami dennymi.
Jestem idealnym buddy dla fotografów, zaplanuję nurkowanie, pod wodą cierpliwie zniosę wszystko, zmuszę do wykonania planu, do bezpiecznego powrotu.